Ubytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč
Ubytování Bungalovy Zlíč ubytování Česká Skalice Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
 

Ubytování Bungalovy Zlíč / Česká Skalice

Bungalovy Zlíč jsou vhodné pro rodinu s 2 i 3 dětmi anebo partu 5 kolegů, pracovníků či kamarádů. Pejsek také není problém. Bungalovy se nacházejí v krásném kraji v sousedství turisticky zajímavých míst jako jsou Ratibořice, Babiččino údolí, Viktorčin splav, Staré bělidlo, ale i například přehrada Rozkoš.

Česká Skalice Ratibořice - Zlíč ubytování
Prostorné bungalovy poskytují nenároročné ubytování v obci Ratibořice - Zlíč. Každý jednotlivý bungalov má TV, chladničku, vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC, venkovní krytou terasu s posezením. K dispozici je společný malý dvorek přímo před bungalovy s ohništěm a prostorem pro večerní posezení a pro zaparkování automobilů.

Ubytování Bungalovy Zlíč služby
Nástup na ubytování (check in) je ve 14 hod., v sobotu v 15 hod. Vyklizení pokojů (check out) je v 10 hod., v sobotu v 9 hod. Vybavení: TV, rychlovarná konvice, lednice, lůžkoviny, ručníky. Venkovní ohniště, venkovní krytá terasa s posezením, sušák na prádlo.

K zapůjčení jsou nová jízdní kola pro dospělé i děti, turistické mapy okolí, vybavení k ohništi na opékání, fén, žehlička, gril, karetní a společenské hry, časopisy. WiFi připojení (zdarma). Parkování v areálu (zdarma) Praní a žehlení prádla.

Stravování vlastní nebo v okolních restauracích. Lze objednat snídaně v sousedním hotelu. Do 100 m od Bungalovů ve Zlíči jsou dvě restaurace, které nabízejí velmi širokou nabídku pokrmů od klasických, přes sezónní až po například masa na grilu. V hotelu Holzbecher je navíc cena jídel pro hosty Bungalovů zvýhodněna slevou ve výši 10%. Do 150 m od bungalovů se prodává vyhlášená zmrzlina.

Dovolená v Čechách ubytování Bungalovy Zlíč
Obec Zlíč najdete 30 km severovýchodně od Hradce Králové, v těsné blízkosti vesničky Ratibořice a Babiččina údolí. Bungalovy ve Zlíči Vás díky své šikovné poloze přímo vybízejí k objevování i dalších krás východních Čech. V blízkém okolí je široký výběr kulturního i sportovního vyžití. Možnost příjemných vycházek a výletů třeba na kolech, která Vám zde mohou zapůjčit.

Bungalovy ve Zlíči - oblíbené turistické cíle v okolí
Sportovní vyžití najdete v autokempingu Rozkoš, dále lze v okolí využít letní parket Výrava, navštívit zámek Náchod s výběhem pro medvědy, Zoo Dvůr Králové, historický hospital Kuks s nadživotními barokními sochami Matyáše Brauna, pevnost Josefov, skalní město Adršpach, rodiště Aloise Jiráska - Hronov, zámek Nové Město nad Metují s anglickou zahradou, sochami Matyáše Brauna, Dobruška - rodiště F.L.Věka, lázeňské město Kudowa Zdroj (Polsko), muzeum Boženy Němcové v České Skalici, možnost koupání v řece Úpě nebo bazénech v přilehlých městech, Babiččino údolí se zámečkem v Ratibořicích, kde lze navštívit rodný domek Boženy Němcové, Viktorčin Splav, sezónně se po Ratibořicích prochází "Oživlé postavičky" z románu Babička, v místě se lze i projet na koni a mnoho dalšího...
Ubytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč -  je k dispozici připojení na internetUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč -  je k dispozici letní terasaUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouUbytování Česká Skalice Bungalovy Zlíč - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Náchod

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com